Сьогодні складно переоцінити важливість енергоефективності для української економіки в цілому та для кожної компанії зокрема. В умовах постійного подорожчання енергоресурсів, збереження успішного бізнесу, а також його подальший ефективний розвиток багато в чому залежить від застосування передових технологій, використання альтернативних джерел палива та зменшення кількості його споживання. Наша виробнича база – Броварський завод комунального обладнання (BZKU) – має 110-річну історію і на сьогоднішній день є виробником опалювального обладнання під торговими марками: Ardenz, NAVI та КУМ.

Розвиваючись як передовий вітчизняний виробник на українському ринку та прагнучи до лідерства на європейському ринку опалювального обладнання, ми розуміємо потреби наших замовників, пропонуючи їм якісну продукцію, інноваційні технології та ефективні комплексні рішення. Просування продукції BZKU на ринку України, впроваджуючи інноваційні опалювальні рішення, здійснює ТОВ Арденз Україна. Мережа партнерів компанії постійно розвивається та працює у всіх куточках України, дозволяє в короткі терміни реалізовувати проекти, спрямовані на підвищення енергоефективності опалення та гарячого водопостачання, знижуючи ресурсоспоживання відповідно до програми енергонезалежності України.

Разом з нашими партнерами ми створюємо довгострокові та перевірені часом проекти, які надають економію та надійність нашим покупцям, гідні умови праці наших співробітників та вигідні умови співпраці партнерам. Елітні багатоповерхові комплекси та промислові підприємства, лікарні та оздоровчі комплекси, школи та дитячі садки, торгові та бізнес-центри, готелі та ресторани опалюються завдяки обладнанню BZKU. Продукцію заводу сьогодні можна побачити у кожному регіоні країни.

У своїй діяльності ми маємо намір і в майбутньому постійно підвищувати якість виробленого заводом товару та освоювати нові сегменти ринку, максимально задовольняючи потреби наших покупців у якісному опалювальному обладнанні, а також примножуючи цінність компанії для наших партнерів, які допомагають нам виходити на лідируючі позиції на ринку.

Команда Арденз Україна