Європейський ринок та «BZKU»

У листопаді 2017 року простір Польщі вирушив підкорювати наш котел – Ardenz EU_ТМ200-В4. Кодування «EU» у позначенні сигналізує про спеціальне виконання для європейського ринку.

Було проведено низку доопрацювань, що диктуються стандартом EN 303-5: 2012, а також було враховано побажання замовника. Основні з них – збільшення товщини стінок трубного пучка та труб; посилення димоходу з вперше застосованим вибуховим клапаном багаторазового використання; додаткове футерування топкового простору.

Котел був укомплектований циклоном, димососом, бункером для подачі тріски та системою керування котлом – блок керування якої був спеціально перекладений польською мовою. Польською мовою також були перекладені основні документи, які комплектуються з котлом – паспорт, посібник з експлуатації та табличка (шильд) котла.

Сертифікат походження легко оформити дозволило наявність усієї необхідної інформації щодо комплектуючих котла та додаткового обладнання. Сертифікат походження є обов’язковою умовою під час експорту продукції на європейський ринок.

Завершальною точкою цього замовлення можна вважати успішне перетин кордону та доставка виробів замовнику, який залишився дуже задоволеним.

На початку грудня здійснено перший пуск і налагодження котла у замовника.

Це лише початок великої роботи, яку ми ще маємо здійснити, керуючись вимогами стандартів EN, що діють на території Євросоюзу, а також з недавніх пір і на території України.

Recommend
Share
Tagged in

ул. Старотроицкая, 42, г. Бровары Тел. +38(045) 944 15 43.